VELETRH ELEKTROTECHNIKA - CHYTRÝ DOMOV

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Pod zᚹtitou hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického
Generální partner  veletrhu:
Hlavní partneři veletrhu:

Partneři veletrhu:
                                               
   
Odborný program veletrhu
- přehled přednášek:
ELEKTROTECHNIKA - CHYTRÝ DOMOV 2018
Veletrh ELEKTROTECHNIKA - CHYTRÝ DOMOV představuje, městům, obcím, společnostem, aktivním spoluobčanům  novinky, řešení, projekty ve Smart city, Chytré domácnosti, Industry 4.0 .

PRO KOHO JE VELETRH URČEN?
PRO výrobce, dodavatele, poskytovatele služeb, organizace, lídry v inovacích,  které nabízejí chytrá řešení, novinky, technologie, projekty, vize.
- SMART RESOURCES - chytré řízení dopravy, výroby a skladování energií
- SMART GOVERNANCE  - chytrá správa  - digitální zrychlení – šetří Váš čas a peníze
- SMART LIVING - moderní technologie využití v developerských návrzích

PRO zástupce města, obcí, kteří budou  o zavedení nových technologií.
PRO občany, kteří užívají chytrá řešení, SMARTFONY a technologie. Kteří mají zájem o úsporná řešení nejen v domech a bytech

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI
Veletrh PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI  vychází  vstříc požadavkům vystavovatelů umožnit představení společností a nábor nových zaměstnanců.                                  
Veletrh ELEKTROTECHNIKA – CHYTRÝ DOMOV - PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI nabízí  POD JEDNOU STŘECHOU mj. prezentace velkých, nadnárodních společností i malých firem, nejen z Pardubického regionu a okolí. Ve výstavních expozicích budou též personalisté, kteří budou mít čas zodpovídat dotazy uchazečů

 
PRO KOHO JE VELETRH URČEN?
PRO uchazeče o zaměstnání v různých oborech.

OD DĚLNÍKA K MANAŽEROVI
Zájemci o pracovní příležitosti na veletrhu naleznou nabídky velkých i malých společností na mnoha místech nejen našeho regionu. Práci s možností náborových příspěvků, ubytování, svozů zaměstnanců autobusy a další bonusy a výhody.
Vzhledem ke zpětné vazbě od společností víme, že právě nosné téma PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI je pro tyto subjekty velice zajímavé. Právě pro to připravujeme velice úzkou spolupráci s pracovními úřady a reklamní kampaň bude cílená převážně na zájemce o obory nejen v elektrotechnice, automotive, ale i průmyslu.
Dále úzce spolupracujeme se školami, které vyšlou své žáky, studenty k návštěvě veletrhu. Žáci a studenti se mohou na jednom místě seznámit se společnostmi a jejich činností, s obory, i  budoucími pracovními příležitostmi.

         
KONTAKT
Výstavní a společenské centrum IDEON provozuje:
PVV s.r.o.
Jiráskova 1963
530 02 Pardubice

IČO 60916907
email: akce@pvv.cz


Manažerka akcí a výstav
Miroslava Valentová

mobil: +420 725 117 183
tel: +420 466 614 197
e-mail: akce@pvv.cz
NOVINKY NA FACEBOOKU
KDE NÁS NAJDETE?
Výstavní, kongresové a společenské centrum IDEON je velmi dobře dostupné pěšky z centra města i množstvím linek městské hromadné dopravy.

Dostupnost prostřednictvím MHD:
Výstupní stanice Karla IV. - linky MHD č.  8 / 6 / 19 / 25 / 88
Výstupní stanice Krajský úřad (5min. pěšky) - linky MHD č. 1 / 2 / 5 / 25 / 27
Výstupní stanice náměstí Republiky (7 min. pěšky) - linky MHD č. 11 / 12 / 13 / 22 / 28

Možnosti parkování:
- Parkoviště přímo před budovou IDEONu (v době pořádání výstav a veletrhů může být parkoviště rezervováno pro vystavující).
- Parkovací dům Karlovina (přímo u zastávky Karla IV.)  - odkaz na mapu ZDE


GDPR
Poučení Subjektu údajů
Správce tímto v souladu s ustanovením č.13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27.dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen „Nařízení“), informuje, že:
  • osobní údaje Subjektů budou zpracovány na základě jeho svobodného souhlasu v rozsahu nezbytně nutným pro marketingové účely, popř. pro potřebné součinnost se státními úřady
  • důvod poskytnutí osobních údajů Subjektu údajů - pro marketingové účely
  • při zpracování osobních údajů Subjektu údajů nebude docházet k automatizovanému rozhodování ani k profilování
  • správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů, neurčil zástupce pro jeho plnění povinností ve smyslu Nařízení a pověřil zpracování osobních údajů zpracovatele Pavlínu Procházkovou.
  • Správce nemá v úmyslu předat osobní údaje Subjektu údajů do třetí země, mezinárodní organizaci nebo jiným, než výše uvedeným třetím osobám.
  • Subjekt údajů má právo kdykoliv odvolat svůj souhlas se zpracování, osobních údajů, právo požadovat od Správce přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popř. Omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, má právo na přenositelnost těchto údajů k jinému správci, jakož i právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, má-li za to, že Správce přizpracování osobních údajů postupuje v rozporu s Nařízením.
© Pardubická výstavní a veletržní s.r.o., Jiráskova 1963, 530 02 Pardubice
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky